خدمات

مهاجرت تحصیلی

یکی از متدوال ترین روش های مهاجرت، مهاجرت تحصیلی یا به طور خلاصه اپلای می باشد. دانشجویان زیادی هر ساله از ایران برا دانشگاه های خارج از کشور اپلای می کنند که در سال های اخیر این تعداد رو به افزایش هم بوده است. اما نکته قابل توه این است که تنها بخش کمی از این تعداد موفق به گرفتن پذیرش می شوند. از دلایل شکست متقاضیان اپلای می توان، عدم آگاهی کامل از فرایند های اپلای مثل مکاتبه با اساتید، پیدا کردن کشور و دانشگاه متناسب با شرایط خود، نگارش رزومه و… دانست. 

گروه مشاوره اپلای نیدز با چندین سال تجربه و تخصص بالا با بررسی شرایط شما به ور کامل بهترین مسیر برای اپلای را به شما نشان می دهد. 

 

پرداخت ارزی

امروزه خیلی افراد برای خدمات زیادی نظیر ثبت نام آزمون های بین المللی، خرید بلیط و… نیازمند پرداخت های ارزی می باشند. 

اپلای نیدز مسیر پرداخت های ارزی را برای شما هموار تر از همیشه کرده است. چرا که در اپلای نیدز شما کمترین کارمزد را پرداختو بهترین خدمت را در سریع ترین زمان ممکن، دریافت می کنید. در اپلای نیدز در تمام طول هفته می توانید عملیات پرداخت ارزی را انجام دهید، فقط کافی ست فرم مربوط به پرداخت ارزی را تکمیل کنید.  

 

تخمین شانس مهاجرت CSS

حتما تاکنون این سوالات را از خودتون پرسیدید که

با رزومه من، کدوم کشور و دانشگاه شانس گرفتن پذیرش دارم؟

کجا اپلای کنم؟

با این معدل هم میشه اپلای کرد؟

سنم زیاده آیا منم میتونم اپلای کنم؟

با CSS جواب همه ی سوالاتتون رو پیدا  می کنید. با تکمیل فرم CSS، شرایط شما به طور کامل بررسی و بهترین پلن مهاجرتی متنساب با شرایطتان به شما اعلام می شود.