مهاجرت

امروز افراد بسیاری علاقمند به تحصیل و زندگی در کشور های مختلف نظیر آمریکا، کانادا، کشور های اروپایی و… می باشند. از جمله دلایل مهاجرت می توان تحصیل در بهترین دانشگاه های دنیا، دریافت اقامت و بسیاری مزیت های دیگر نام برد. 

روش های مختلفی برای مهاجرت وجود دارد. مهاجرت کاری، تحصیلی، برنامه های فدرال استانی، سرمایه گذاری و… که باید در ابتدا شما بهترین پلن مهاجرت متناسب با شرایط خود را پیدا کنید سپس اقدام به مهاجرت نمایید.

فرایند مهاجرت، مسیر پر پیچ و خمی است که اگر با دانش و اطلاعات ناکافی و یا نادرست پا در این مسیر قرار دهید، شکست خواهید خورد و علاوه بر از دست سرمایه خود، شاید دیگر نتوانید وارد کشور مورد نظرتان شوید. اپلای نیدز با تجربه و موفقیت بالای خود در پرونده های مهاجرتی، این امکان را برای شما به وجود آورده است که تمام شرایط شما را بررسی و بهترین پلن مهاحرتی متناسب با شما را ارائه می دهد، برای دریافت اطلاعات بیشتر فرم CSS را پر کنید.

چرا اپلای نیدز؟

تجربه بالا، تیم حرفه ای و خدمات کم نظیر تنها بخشی از دلایل موفقیت اپلای نیدز در سال های اخیر است. تیم مشاوره حرفه ای اپلای نیدز از ابتدا شروع پرونده مهاجرت شما تا ورود شما به کشور محبوبتان کنار شماست.

در ابتدا شرایط شما توسط تیم مشاوره بررسی و پس از انتخاب بهترین پلن مهاجرتی برای شما، فرایند مهاجرت شما آغاز می شود. در این مسیر تمامی نقاط ضعف پرونده شما توسط اپلای نیدز بررسی می شود تا در سریع ترین زمان ممکن به رویای خود برسید.

 

مهاجرت کاری یا تحصیلی؟

مهاجرت تحصیلی یکی از روش های آسان مهاجرت است که در ابتدا شما از یکی از دانشگاه های کشور مقصد خود پذیرش دریافت می کنید و سپس با در دست داشتن پذیرش خود اقدام برای دریافت ویزا می کنید. اما مهاجرت تحصیلی در مقاطع مختلف شرایط یکسانی ندارد. همینطور قوانین ویزا در کشور های مختلف متفاوت است. 

شرایط در مهاجرت کاری نیز بستگی به کشور مورد نظر شما دارد، شما میتوانید با پر کردن فرم CSS شانس خود را برای مهاجرت کاری بسنجید.

روش های دیگر مهاجرتی نظیر سرمایه گذاری، ویزای هنرمندی و … از جمله روش های دیگر مهاجرت می باشند برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره و بررسی شرایط خود این فرم را پر کنید.